Natec PC case Cabassu G2 Black, Midi Tower, Power supply included No
- TootjadNatec
- Mudel: NPC-2024
- Saadavus: 5
-
44€
Natec PC case Cabassu G2 Black, Midi Tower, Power supply included No
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 445.00 mm |
| Brutokaal | 3.40 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 420.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 230.00 mm |
| CPU jahuti maksimaalne kõrgus | 16 cm |
| Draivilahtrid | 3x 3.5" 1x 3.5"[FDD] 3x 2.5" 1x 5.25" |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaasas toiteplokk | No |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Kujutegur | Midi Tower |
| Laienduspesad | 7 |
| Liides | SD and microSD card reader, Mini Jack x2, USB 2.0 Typ-A x2, USB 3.0 Typ-A x2 |
| Maht (m3) | 0.04 m |
| Mõõdud (l x s x k) | 197 x 403x 414 mm |
| Muud funktsioonid | Natec Cabassu G2 will also provide optimal airflow. Inside, you will find a 80 mm fan that will help to expel hot air outside of the case. You can easily replace it with a 120 mm version. You can also add fans of this diameter to the front and side of the |
| Netokaal | 2.80 kg |
| Paber/Papp | 480.00 g |
| PET | 13 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 120.00 g |
| Producer product family | PC case |
| Producer product name | Cabassu G2 |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.60 kg |
| Tare other | 12 g |
| Toetatud esiventilaatorite läbimõõt | 1x 120 mm |
| Toetatud tagaventilaatorite läbimõõt | 1x 120, 1x 80 mm |
| Toite tüüp | ATX |
| Toiteploki maksimaalne pikkus | 16 cm |
| Toote värv | Black |
| Ühilduvus | Motherboard compatibility ATX, Micro-ATX, Mini-ITX |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: natec pc case cabassu g2 black, midi tower, power supply included no, npc-2024, natec, korpused









